Communicatie, besluitvorming, samenwerking, projectmanagement

Tot 15 deelnemers
15-80 deelnemers

Buiten
Buiten en binnen
Op eigen werkplek
Binnen

Dagdeel
Hele dag
1 à 2 uur

In het kort

Treintjes en treinen, wie is er niet groot mee geworden? De logistieke complexiteit van het bouwen van spoorbanen en het vervoeren van spullen is als actieve werkvorm TRAIN-ing beschikbaar. Het gaat niet om het doel, maar om de weg – of beter gezegd het spoor – ernaartoe.

Elementen die naar voren komen

Deelnemer bouwt tijdens training

De werkvorm

Bij dit teambuildingprogramma gaan de deelnemers daadwerkelijk aan de slag met het aanleggen van rails en het laten rijden van treinen. Breng de lading van A naar B, maar hoe? Hoe sluiten rechte stukken aan, wie heeft de bochten, waar zijn de schaarse wissels en hoe zorgen we ervoor dat de trein daadwerkelijk gaat rijden? TRAIN-ing wordt uitgevoerd met grote, robuuste materialen.

 

Benieuwd hoe de inzet van deze werkvorm eruit ziet? Bekijk dan snel de casus van Strukton Rail.

TRAIN-ing

Outing Holland

Sinds 1991 ondersteunen we klanten bij het ontwikkelen en uitvoeren van leer- en ontwikkelingsprocessen die mensen en organisaties in beweging brengen en houden.
Lees meer over ons

Klantwaardering

Lees hier de beoordelingen van verschillende klanten.

Ons kantoor

Pand Outing Holland

Contact

Bartóklaan 11
3533 JA Utrecht

+31 (0)30 296 2456
info@outingholland.nl

Meer weten?

"*" geeft vereiste velden aan